تاریخ نشر: عقرب ۴, ۱۳۹۳
خبرها / ورزش | نویسنده/ تهیه کننده: امینی مهرجو - کابل

برد خانگی 3 بر 1 رئال در برابر بارسلونا

رئال مادريد در ديداري جذاب و ديدني توانست بارسا را با نتيجه 3-1 در برنابئو شکست دهد.

به گزارش افق، شاگردان آنچلوتی اگرچه در ابتدای بازی غافلگیر شدند اما در نهایت توانستند با پیروزی در این دیدار 21 امتیازی شده و در یک امتیازی بارسا در صدر جدول قرار بگیرند.00994667

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه 4، توسط نیمار به گل رسید. ستاره برزیلی بعد از گرفتن توپ از سوارز، در عرض حرکت کرد و بعد از کنار زدن دو بازیکن حریف، با یک ضربه دقیق، دروازه کاسیاس را باز کرد.

بنزما می توانست خیلی زود کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر او به تیر دروازه بارسا برخورد کرد؛ ضربه برگشتی هم به آسمان زده شد. حملات رئال ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 34 توانستند به گل تساوی برسند. ارسال عرضی مارسلو، به دست پیکه برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و توانست برخلاف جهت حرکت براوو، دروازه بارسا را باز کند. این نتیجه تا پایان نیمه اول پا بر جا ماند.

رئال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل برتری رسید. ضربه کرنر تونی کروس، با ضربه سر په په، به گل دوم رئال تبدیل شد. بارسا چند حمله پراکنده برای رسیدن به گل تساوی انجام داد اما این رئال بود که در دقیقه 61، توانست به گل سوم برسد. اشتباه اینیستا، رونالدو را صاحب توپ کرد و او هم با یک پاس دیدنی، بنزما را در موقعیت گلزنی قرار داد. ستاره فرانسوی هم با یک شوت دیدنی، دروازه براوو را برای بار سوم باز کرد.

در ادامه بارسا تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد اما این رئالی ها بودند که روی ضدحملات می توانستند به گل های بیشتر برسند. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا رئال با یک پیروزی دلچسب، به یک امتیازی بارسا در صدر جدول برسد.

تعویض و تبدیلی‌های اجباری و تاکتیکی مربی بارسلونا جواب نداد که هیچ بلکه گل سوم روی اشتباه بازیکن جانشین به ثمر رسید و رئال مادرید انتقامی سختی از بارسلونا گرفت.

انریکه مربی بارسلونا در پایان بازی گف که رئال مادری بهتر ازما بازی کرد و شایسته برد بود و ما به تیم رئال مادرید تبریک می‌گوییم.

آنچلوتی که در یک شب رویایی قرار داشت نیز ابراز داشت که ما تیم برتر بودیم و خوب بازی کردیم و خوب نتیجه گرفتیم و با بازیکنانم افتخار میکنم.

گفتنی است که بارسلونا در هشت بازی گذشته هیچ گلی دریافت نکرده بوده و از این حیث بهترین خط دفاعی را در اختیار داشت که این اقتدار نیز امشب شکست و تیمی که در 8 بازی هیچ گلی دریافت نکرده بود به یکباره سه گل از بهترین خط حمله لالیگا دریافت کرد تا پرونده این کلاسیکو بسته شود.

خبرگزاری افق

برد خانگی 3 بر 1 رئال در برابر بارسلونا

برد خانگی 3 بر 1 رئال در برابر بارسلونا