تاریخ نشر: سنبله ۲۶, ۱۳۹۳

یک کارمند رسانه‌ی در بلخ به‌گونه مرموزی به‌قتل رسید

 پلوشه میرانزی، کارمند شبکه رسانه‌یی رادیو بیان شمال در مزارشریف، روزگذشته در خانه‌اش به‌گونه‌ی مرموزی به قتل رسیده است.

خانواده پلوشه کشته شدن وی را توسط یک فرد ناشناس، با ضربات چاقو تایید کرده اما از ارایه جزئیات بیشتر خود داری می‌نمایند. منابع می‌گویند که بانو میرانزی، توسط یک مرد ناشناس با ضربات fffffچاقو جان داده، اما قاتل وی موفق به فرار شده است.

هنوز مشخص نیست که این قتل توسط چه کسی و با چه انگیزه‌یی صورت گرفته است.این بانو به‌حیث تحلیل‌گر رسانه‌یی در بخش آیساف (بیان شمال) در مزارشریف مصروف کار بود.

شهر مزارشریف در این پسانی‌ها شاید قتل‌های مرموز و این چنینی بوده است که چندی پیش از یکی از کارمندان رادیولحظه در مزارشریف نیز از سوی افراد ناشناس ترور شد.

مسوولان امنیتی کشته شدن این بانو را توسط افراد ناشناس با ضربات چاقو تایید کردند.

عبدالرزاق قادری آمر امنیت فرماندهی امنیه بلخ گفت: چاشت روزگذشته مهاجمان به بهانه‌ی آوردن کارت عروسی وارد منزل پلوشه می‌شوند و با چاقو وی را می‌کشند و بعد از کشته شدن وی آنان موفق به فرار می‌شوند.»

آقای قادری می‌گوید که تحقیقات پولیس در این رابطه آغاز شده است.

تا کنون کسی کسی دیگری در این  رابطه چیزی نگفته‌اند و معلوم نیست که بانو پلوشه به‌خاطر چه و به‌کدام علت این‌گونه در خانه‌اش به قتل رسیده است.

قابل ذکر است که در این اواخر جرایم جنایی در کشور افزایش یافته است و کاشناسان افزایش جرایم جنایی را برخاسته از طولانی شدن زمان انتخابات و تنش‌های انتخاباتی می‌داننند و می‌گویند ماه‌ها می‌گذرد ولی از هنوز هم کشور بدون رییس جمهور جدید است.

خبرگزاری افق

یک کارمند رسانه‌ی در بلخ به‌گونه مرموزی به‌قتل رسید

یک کارمند رسانه‌ی در بلخ به‌گونه مرموزی به‌قتل رسید