تاریخ نشر: دلو ۲۶, ۱۳۹۶
افغانستان / خبرها | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

آمران تازه حوزه‌های امنیتی کابل معرفی شدند

وزارت داخله امروز آمران تازه شماری از حوزه‌های امنیتی شهر کابل، آمران کشف و جنایی را معرفی کرده است.

در تقرری‌های تازه بسم‌الله تابان به عنوان آمر حوزه نهم، بشیراحمد داوری، به حیث آمر حوزه ١٢ امنیتی و سید خالد حق پرست، به عنوان آمر حوزۀ چهارم پلیس کابل تعیین شده‌اند.

در خبرنامه وزارت داخله آمده است، ۹۳ تن از  آمرین جدید، معاونان اداری، مدیران مبارزه با جرایم جنایی، آمرین کشف، آمرین کنترل منطقوی و حوزه‌های امنیتی پلیس شهر کابل معرفی شده‌اند.

بر اساس خبرنامه، در آموزن این پست‌ها بیش از یکهزار داوطلب رقابت کردند و از این جمله، ۹۳ تن آنان با کسب نمرات بلند و سپری کردن امتحانات تقریری، تحریری و مصاحبه‌ها کامیاب شدند.

ویس احمد برمک، وزیر داخله در مراسم معرفی این افسران گفته است که شما به هیچ فرد یا گروهی تعلق ندارید، وظایف تان در چارچوب قانون تعریف شده و مطابق آن عمل کنید.

به گفته او، یکی از راهکارهای وزارت داخه ایجاد روابط حسنه با مردم، علما، نهادهای اجتماعی است و  شما نیز هماهنگی را با مردم تأمین کنید، زیرا یکی از مرجع نظارت از عملکردتان مردم است.

آقای برمک در ادامه افزوده که به زودی پروسه اصلاحات در قوماندانی‌های امنیه ولایات که قبلاً از سوی این وزارت ارزیابی شده است، نیز آغاز می‌شود.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

آمران تازه حوزه‌های امنیتی کابل معرفی شدند

آمران تازه حوزه‌های امنیتی کابل معرفی شدند