تاریخ نشر: دلو ۱۷, ۱۳۹۶
جهان / حقوق بشر / ورزش | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

داکتر سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا به ۴۰ تا ۱۲۰ سال زندان محکوم شد

پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا به دلیل سوءاستفاده جنسی بار دیگر به ۴۰ تا ۱۲۰ سال زندان محکوم شد.

پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا، لری نصار، به علت سوء استفاده جنسی در دادگاهی در شهر شارلوت میشیگان برای بار سوم به ۴۰ تا ۱۲۰ سال زندان محکوم شد. این پزشک سابق یکبار به ۶۰ سال و بار دیگر به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شده بود. ۲۶۵ قربانی از این پزشک شکایت کرده اند که در طی بیست سال گذشته تحت آزار و اذیت جنسی وی قرار گرفته بودند.

به گزارش افق به نقل از یورو نیوز، قبل از اعلام این حکم، لری نصار در دادگاه اعلام کرد: ” من به شدت از کرده خود پشیمانم. نمی توانم عمق ندامتی را که حس میکنم به تک تک قربانیان انتقال دهم”. این پزشک سابق به بهانه انجام معاینات پزشکی قربانیان خود را تحت آزار و اذیت جنسی قرار می داده است.

تاکنون بیش از ۲۰۰ زن در هفته‌های گذشته در دادگاه حاضر شدند و از تجربیات دردناک خود و نحوه سوء استفاده این پزشک سخن گفتند. روز دوشنبه نصار در جلسه دادگاه از قربانیان عذرخواهی کرد اما قاضی اعلام کرد که نصار در مصاحبه ای قبل از اعلام حکم گفته بود که هیچ کار غلطی مرتکب نشده است.

ماجرای این پزشک سابق تیم ملی آمریکا تا به امروز بزرگترین رسوایی جنسی در تاریخ این ورزش است.

 

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

داکتر سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا به ۴۰ تا ۱۲۰ سال زندان محکوم شد

داکتر سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا به ۴۰ تا ۱۲۰ سال زندان محکوم شد