تاریخ نشر: جدی ۲۳, ۱۳۹۶
جهان / خبرها | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

وال استریت ژورنال: ترامپ به یک هنرپیشه که با او رابطه جنسی داشته حق السکوت داده است

یکی از وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به یک هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است.

پرداخت این مبلغ به استفانی کلیفورد، بازیگر پیشین فیلم‌های پورنو یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی صورت گرفت.

بنا به همین گزارش استفانی کلیفورد در قبال دریافت این مبلغ تعهد کرده است از گفتگو در مورد ارتباط جنسی خود با دونالد ترامپ خودداری کند.

مایکل کوهن که نزدیک به یک دهه وکیل شرکت «سازمان ترامپ» (Trump Organization) بود وظیفه دستیابی به توافق با استفانی کلیفورد را برعهده داشته است.

استفانی کلیفورد در جمع های خصوصی مدعی شده است که پس از دیدار با دونالد ترامپ در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۶ با او رابطه داشته است. این در حالی است که رئیس جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۰۵ با ملانیا، همسر سوم و کنونی اش ازدواج کرده بود.

در جریان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ چند مورد اتهام در زمینه رفتار نامناسب با زنان علیه دونالد ترامپ مطرح شده بود.

وال‌استریت‌ژورنال فاش کرد ترامپ سال ۲۰۰۶ با یک بازیگر فیلم‌های مستهجن رابطه داشته اما برای افشانشدن آن به او ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت داده است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که نارضایتی های عمومی نسبت به عملکرد ترامپ در یک ماه اخیر به شدت کاهش یافته است.

 

 

 

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

وال استریت ژورنال: ترامپ به یک هنرپیشه که با او رابطه جنسی داشته حق السکوت داده است

وال استریت ژورنال: ترامپ به یک هنرپیشه که با او رابطه جنسی داشته حق السکوت داده است