تاریخ نشر: جدی ۱۸, ۱۳۹۶

گران‌ترین کفش کوری‌ بلند دنیا

جدیدترین محصول ساخت این هنرمند، یک کفش پاشنه‌بلند نوک‌تیز است که با فلزات و سنگ های گران قیمت تهیه و ساخته شده است و با قیمت ۱۵٫۱میلیون دلار آمریکا عرضه می شود.

دبی وینگهام یک طراح اهل انگلستان است که گران‌قیمت‌ترین کفش‌ها و لباس‌‎های دست‌دوز جهان را عرضه می‌کند. جدیدترین محصول ساخت این هنرمند، یک کفش کوری بلند نوک‌تیز است که با فلزات و سنگ های گران قیمت تهیه و ساخته شده است و با قیمت ۱۵٫۱میلیون دالر آمریکا عرضه می‌شود.

وینگهام برای طراحی های نفیس خود شهرت جهانی دارد و برای بسیاری از چهره ها، خانواده های سلطنتی و ثروتمندان جهان پوشاک خاص و مخصوص طراحی کرده و دوخته است. وی همچنین برای دوخت گران‌ترین لباس جهان که یک جامه بلند با الماس های سرخ بود نیز شهرت جهانی دارد. در دوخت این لباس حدود ۲ هزار الماس سرخ به کار رفته است و باعث شده تا قیمت نهایی پیراهن ۱۵٫۴۵ میلیون دالر تمام شود.

متخصصین معتقد هستند که پوشیدن کفش کوری بلند به مرور زمان، منجر به شکستگی‌های کوچک در استخوان‌های پا خواهد شد که نشانه‌ای ندارد ولی بعد از مدتی همین شکستگی‌های کوچک باعث شکستگی‌های بزرگ خواهد شد.

بی حوصلگی، زودرنجی و پرخاشگری می تواند از عوارض پوشیدن کفش های نامناسب به خصوص کوری/پاشنه بلند باشد

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

گران‌ترین کفش کوری‌ بلند دنیا

گران‌ترین کفش کوری‌ بلند دنیا