تاریخ نشر: جدی ۱۴, ۱۳۹۶
اجتماعی / افغانستان / خبرها | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

شرکت‌های مخابرانی در ولسوالی اوبه هرات شبانه خدمات ارائه نمی‎کنند

فرمانده پلیس ولسوالی اوبه ولایت هرات می‌گوید که از طرف شب آنتن‌های مخابراتی در این ولسوالی قطع می‌باشد.


شیرآغا الکوزی، فرمانده پلیس ولسوالی اوبه در گفتگو با خبرگزاری، افق به گونه تلویحی قطع آنتن در این ولسوالی را به تحرک مخالفان مسلح در این ولسوالی پیوند می‌دهد.
او گفت: « آنتن‌های مخابراتی در ولسوالی اوبه از طرف شب از مرکز کشور قطع می‌باشد؛ یا به دستور مخالفان یا به دستور هر کس که هست؛ چون تردد مخالفان در اطراف این ولسوالی زیاد می‌باشد».
پیشتر مسئولان در اداره مخابرات و تکنالوژی معلوماتی هرات، از تهدیدات امنیتی و باج‌گیری طالبان از شرکت‌های مخابراتی در این ولایت ابراز نگرانی کرده بود.
حکمت الله حبیبی، سرپرست این اداره در گفتگو با خبرگزاری افق، گفته بود که مخالفان مسلح به گونه غیر مستقیم از شرکت‌های مخابراتی باج می‌گیرند و در صورت پرداخت نشدن باج، شرکت‌های مخابراتی را تهدید به آتش زدن آنتن‌های مخابراتی می‌کنند.
این گفته‌ها در حالی مطرح می‌شود که هم اکنون در ولایت هرات، بیش از ۵۰۰ آنتن مخابراتی وجود دارند و شرکت‌های مخابراتی نگران امنیت کارمندان و پایه‌های ارتباطی شان اند.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

شرکت‌های مخابرانی در ولسوالی اوبه هرات شبانه خدمات ارائه نمی‎کنند

شرکت‌های مخابرانی در ولسوالی اوبه هرات شبانه خدمات ارائه نمی‎کنند