تاریخ نشر: قوس ۱۵, ۱۳۹۶

صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی روستاها در هرات به نمایش گذاشته شد

نمایشگاه صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی از روستاهای ولایت هرات، طی یک نمایشگاه سه روزه به نمایش گذاشته شد.

آغا محمد صدیقی، رییس احیا و انکشاف دهات ولایت هرات که در این نمایشگاه اشتراک داشت به خبرگزاری افق، گفت که مردان و زنان روستایی در ۵۰ غرفه صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی را به هدف بازاریابی به نمایش گذاشته‌اند.

او از اتاق‌ تجارت و صنایع هرات می‌خواهد که در راستای فراهم ساختن بازار فروش برای صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی ساکنان ولسوالی‌ها تلاش کند.

صدیقی تمسکی، از زنانی که در بخش صنایع دستی کار می‌کند در صحبت با خبرگزاری افق، گفت که با راه‌اندازی این گونه نمایشگاه‌ها زمینه برای فروش محصولات زنان روستایی فراهم خواهد شد.

در همین حال، مونسه حسن‌زاده، معاون اجتماعی مقام ولایت هرات نیز در گفتگو با خبرگزاری افق، تعهد سپرد که در راستای بازاریابی صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی ساکنان ولسوالی‌های این ولایت تلاش خواهد کرد.

همواره نگرانی‌ها از عدم فروش صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی ساکنان ولسوالی‌ها مطرح شده اما به نظر می‌رسد که تاکنون بازار فروش مناصب برای این کالاها در هرات فراهم  نشده است.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی روستاها در هرات به نمایش گذاشته شد

صنایع دستی و فرآوردهای زراعتی روستاها در هرات به نمایش گذاشته شد