تاریخ نشر: میزان ۱۹, ۱۳۹۶
افغانستان / خبرها / ورزش | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

تیم ملی فوتبال کشور مقابل اردن با نتیجه (۳-۳) متوقف شد

تیم ملی فوتبال کشور عصر روز گذشته در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل تیم اردن قرار گرفت و در پایان با نتیجه پر گل (۳-۳) تن به تساوی داد.

ملی پوشان کشور با روحیه بالا بازی را آغاز کردند و در دقیقه ۱۴ بازی روی حرکت امرالدین شریفی از سمت چپ میدان در موحطه جریمه حریف توپ به بازی کنان اردن رسید و با اشتباه آنها توپ به تور دروازه رسید و افغانستان (۱-۰) پیش افتاد.

بازی کنان تیم ملی اردن پس از این گل دست حمله زدند و در دقیقه ۱۸ بازی روی ضد حمله می‌توانستند به گل تساوی دست یابند اما حمیدالله وکیلی دروازه بان تیم ملی کشور مان به خوبی مانع این کار شد. اما این پایان کار نبود و اردنی‌ها حملات شان را بیشتر کردند و توانستند در همان نیمه اول بازی دو گل وارد دروزاه شیران خراسان کنند. با این حساب بازی در نیمه اول با نتیجه (۲-۱) به نفع اردن به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی‌کنان تیم ملی کشور بازی را هجومی آغاز کردند و سرانجام در دقیقه ۶۳ بازی روی ارسال فیصل شایسته، اسلام‌الدین امیری توانست گل تساوی را به ثمر برساند و نتیجه را (۲-۲) کند.

حملات ملی پوشان کشور ادامه داشت و در دقیقه ۸۰ بازی خیبر امانی روی پاس زبیر امیری نتیجه را (۳-۲) ساخت، اما دقایقی بعد اردن گل تساوی را به ثمر رساند و بازی با نتیجه (۳-۳) به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال کشور مقابل اردن با نتیجه (۳-۳) متوقف شد

تیم ملی فوتبال کشور مقابل اردن با نتیجه (۳-۳) متوقف شد