تاریخ نشر: میزان ۱۳, ۱۳۹۶

چهار ولسوالی فراه به اینترنت ۳ جی وصل می‌شوند

مسئولان در اداره مخابرات ولایت فراه می‌گویند که تلاش دارند تا سال آینده مشترکین خدمات انترنتی چهار ولسوالی این ولایت به اینترنت ۳ جی وصل شوند.

جمال الدین پاچاخیل، رییس اداره مخابرات فراه می‌گوید که هم اکنون خدمات اینترنت ۳ جی در مرکز فراه و ولسوالی پشت‌رود فعال است و قرار است که این خدمات در ولسوالی‌های پشت کوه، شیب کوه، انار دره و جوین نیز در سال آینده توسعه یابد.

تهدیدات بلند امنیتی در شماری از ولسوالی‌های فراه، رییس این اداره را با مشکلاتی در زمینه توسعه شبکه ۳ جی با مشکلاتی مواجه کرده است.

در همین حال، فرید بختور، عضو شورای ولایتی فراه به خبرگزاری افق گفت که طالبان در بخش‌های زیادی از این ولایت حضور دارند و مانع راه‌اندازی پروژه‌های انکشافی می‌شوند.

همواره نگرانی‌های در پیوند به حضور گسترده طالبان مسلح در ولایت فراه وجود داشته است و هم اکنون شماری از باشندگان فراه به دلیل حضور مخالفان، نمی‌توانند که از خدمات شبکه‌های مخابراتی به گونه مناسب استفاده کنند.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

چهار ولسوالی فراه به اینترنت ۳ جی وصل می‌شوند

چهار ولسوالی فراه به اینترنت ۳ جی وصل می‌شوند