تاریخ نشر: سرطان ۱, ۱۳۹۳
خبرها / ورزش | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

نيجريه ۱ بر صفر بوسني شکست داد تا از جام جهانی حذف شود

تيم ملي بوسني با شکست يک بر صفر برابر نيجريه از جام جهاني برزيل حذف شد تا بازي آخر اين تيم برابر ايران براي نماينده اروپا تشريفاتي شود.225982_107

به گزارش افق بوسني و نيجريه در دومين ديدار خود در جام جهاني برابر هم به ميدان رفتند که اين ديدار با برتري يک بر صفر نيجريه به پايان رسيد.

بازي در ابتدا متعادل دنبال شد و بوسني موفق شد در ابتدا توسط ژکو به گل برسد که داور مسابقه به اشتباه اين صحنه را آفسايد اعلام کرد. پس از آن نيجريه‌اي‌ها در دقيقه 29 موفق شدند دروازه بوسني را باز کنند. حرکت نفوذي امه نيکه از سمت راست و پاس او به اودم وينگه باعث شد تا اين بازيکن دروازه بوسني را باز کند. بازيکنان بوسني روي اين گل به شدت معترض و معتقد بودند مدافع آنها با خطاي بازيکن نيجريه سرنگون شده اما داور چنين نظري نداشت.

بازي در نيمه دوم نسبت به نيمه نخست روند آرام تري به خود گرفت. بازيکنان نيجريه براي حفظ نتيجه ميدان داري کردند و توانستند مانع حملات بوسني شوند.

به اين ترتيب بوسني با دو شکست از جام جهاني حذف شد و بازي پاياني اين تيم برابر ايران براي نماينده اروپا جنبه تشريفاتي پيدا کرد . تيم ملي ايران در صورت برتري برابر بوسني و شکست نيجريه برابر آرژانتين به مرحله بعد راه خواهد يافت.

نيجريه ۱ بر صفر بوسني شکست داد تا از جام جهانی حذف شود

نيجريه ۱ بر صفر بوسني شکست داد تا از جام جهانی حذف شود