تاریخ نشر: میزان ۲۷, ۱۳۹۵
افغانستان / خبرها | نویسنده/ تهیه کننده: خبرگزاری افق

وزارت انکشاف دهات ۷۰ درصد از بودجه انکشافی خود را به مصرف رسانده است

وزارت احیا و انکشاف دهات در حدود ۷۰ در صد بودجه‌ی انکشافی خود را به مصرف رسانده و از شروع کار پروژه‌های به ارزش ۷٫۲ میلیارد دالر خبر می‌دهد.

14650095_1196648083743429_1436773308497469681_n

اکبر رستمی سخنگوی این وزارت امروز در کنفرانس خبری که دایر کرده بود گفت : « مرحله سوم پروژه‌های حفظ و مراقبت وزارت انکشاف دهات در ولایت‌های،کابل، پروان، پنجشیر، کاپیسا، میدان وردک، غزنی، زابل، ارزگان، هلمند، نیمروز، نورستان، دایکندی، لوگر، پکتیا،پکتیکا، بدخشان، تخار، سمنگان و سرپل هفته‌ی آینده آغاز می‌گردد».

آقای رستمی افزوده که این پروژه در ۶۲۷۹ قریه در ولایت‌های کشور به ارزش ۷٫۲ میلیارد افغانی تطبیق و اجرا می‌شود.

سخنگوی وزارت احیا و انکشاف دهات خبرداد که این وزارت ۶۷ درصد از بودجه‌ای انکشافی سال مالی ۱۳۹۵ را به مصرف رسانده و این رقم در وزارت مالیه به ثبت رسیده و اسناد مصرف سه در صد آن به زودی نهایی می‌شود.

آقای رستمی در این کنفرانس یاد آور شد که وزارت احیا و انکشاف دهات از حکم ریاست جمهوری در مورد تسریع اطلاع‌رسانی وزارت خانه‌ها استقبال می‌کند و این وزارت پیش از این، به ریاست‌های خود در ولایت‌ها دستور داده بود که اطلاع رسانی نمایند.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

وزارت انکشاف دهات ۷۰ درصد از بودجه انکشافی خود را به مصرف رسانده است

وزارت انکشاف دهات ۷۰ درصد از بودجه انکشافی خود را به مصرف رسانده است