تاریخ نشر: میزان ۲۶, ۱۳۹۵
افغانستان / خبرها | نویسنده/ تهیه کننده: آصف دادگر

رییس اجراییه: کوتاهی مسئولین امنیتی بررسی می‌شود

داکتر عبدالله عبدالله، رییس اجراییه حکومت وحدت ملی اعلام کرده است که مسئولین امنیتی که در کارشان غفلت کرده‌اند تحت پیگرد جدی قرار می‌گیرند.

afghan-ceo-abdullah-abdullah

آقای عبدالله امروز دوشنبه در نشست هفته‌وار شورای وزیران تأکید کرده است که کوتاهی مسئولین امنیتی باید به صورت جدی بررسی شود و کسانی که فداکاری کرده‌اند، تقدیر شوند.

رییس اجراییه کشور گفته است که این روند آغاز شده است و با افرادی که هرگونه کم‌کاری کرده باشند به صورت قانونی برخورد می‌شود.

این گفته‌های آقای عبدالله در حالی مطرح می‌شود که درگیری‌ها میان نیروهای امنیتی و گروه طالبان در ولایات قندوز، ارزگان، فراه و هلمند در این اواخر شدت گرفته است.

رییس اجراییه کشور در این نشست گفته است: از دامن زدن به تعصبات قومی، نژادی و مذهبی دوری کنیم و متوجه دسیسه‌های دشمنان مردم باشیم.

آقای عبدالله در حالی از برخورد قانونی و جدی با مسئولینی که غفلت کرده‌اند خبر می‌دهد که ریاست جمهوری کشور قبلاً اعلام کرده بود که اصل مجازات و مکافات در مورد مسئولان امنیتی تطبیق می‌شود.

لطفا شما هم نظرتان را در این مورد ثبت کنید

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رییس اجراییه: کوتاهی مسئولین امنیتی بررسی می‌شود

رییس اجراییه: کوتاهی مسئولین امنیتی بررسی می‌شود